mhservice panorama


[X]

MÅLØY

 

+47 57 85 36 50

 

post@mhservice.no

Sales Team        
         
Bent Hammersvik    Sverre Follestad    Kjetil Osmundsvåg
Sales Executive    Sales Manager, Marine Lubricants    CEO
         
Direct: +47 57 85 36 53       Direct: +47 57 85 36 65
Mobile: +47 90 56 29 89    Mobile: +47 91 51 95 04    Mobile: +47 90 54 68 01
Mail: bent@mhservice.no    Mail: sverre@mhservice.no    Mail: kjetil@mhservice.no
         
Accounting        
Linda Kassen   Idunn Kristine Furnes   Andrea Aga Larsen
Chief Accountant   Accountant   Accounting
         
Direct: +47 57 85 36 64   Direct: +47 57 85 36 55   Direct: +47 57 85 36 57
Mobile: +47    Mobile: +47    Mobile: +47 47 36 76 75
Mail: linda@mhservice.no   Mail: idunn@mhservice.no   Mail: andrea@mhservice.no
         
Gaute Vorren        
CFO        
         
Direct: +47 57 85 36 54        
Mobile: +47 97 53 63 55        
Mail: gaute@mhservice.no        
         
MH24        
Kenneth Svoren        
MH24-manager        
         
Direct: +47 57 85 36 58        
Mobile: +47 9482 7735        
Mail: kenneth@mhservice.no        
         
Logisticts        
Inge Arne Blålid   Tore Myrestrand    
Driver   Driver    
         
Mobile: +47 9076 7473   Mobile: +47 9587 8600    
Mail: inge@mhservice.no   Mail: tore@mhservice.no    
         
Operations        
Jan-Erik Hellebust   Kristoffer Nordbø   Kent Hammersvik
Driver/Lubricants   Operations   Operations
         
Mobile: +47 9076 7476   Mobile: +47 991 26 173   Mobile: +47 906 09 976
Mail: janerik@mhservice.no   Mail: kristoffer@mhservice.no   Mail: kent@mhservice.no
         
         
         

FOSNAVÅG

 

+47 70 08 84 22

 

fosnavag@mhservice.no

         
Tony Mikkelsen   Kjell-Ove Moltumyr    
Manager Fosnavåg   Driver    
         
Mobile: +47 9706 1500   Mobile: +47 9011 8422    
Mail: tony@mhservice.no   Mail: kjellove@mhservice.no    
         
         
         

ÅLESUND

 

+47 70 10 12 70

 

alesund@mhservice.no

         
Roger Refsnes   Steinar Rasmussen    
Operations Ålesund   Lubricants/operations    
         
Mobile: +47 958 52 750   Mobile: +47 9719 2900    
Mail: roger@mhservice.no   Mail: steinar@mhservice.no    
Del denne siden:
Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på Google+

Følg oss:
Del på Facebook

MÅLØY:

Hovednummer/vakt:
+47 57 85 36 50
post@mhservice.no

Org nr 982 809 231 MVA

FOSNAVÅG:

Hovednummer:
+47 70 08 84 22
fosnavag@mhservice.no

ÅLESUND:

Hovednummer/vakt:
+47 70 10 12 70
alesund@mhservice.no
Personvern
Terms and Conditions Marine Sales
Innhold © Måløy Havneservice. Webdesign ©2009-2018 av Web Norge

Personvern og cookies

Denne erklæringen gjelder for MHSERVICE med tilhørende nettsider.

Hva er informasjonskapsler (“cookies”) og lokal lagring av data?
Når du besøker nettsidene våre lagres det ulike typer data lokalt på din enhet via nettleseren din. Dataene kan for eksempel inneholde brukerinnstillinger, informasjon om hvordan du har surfet på våre nettsider, hvilken nettleser du bruker, hvilke annonser du har blitt vist. Slike “lokalt lagrede data” kan brukes til å tilpasse innhold og funksjoner på tjenestene til deg, og dermed bidra til å gjøre ditt besøk bedre tilrettelagt og mer meningsfullt for deg. Informasjonskapsler inneholder ikke direkte identifiserbare data om deg (slik som navn, adresse, telefonnummer og liknende), men informasjon om nettleseren din og aktivitet som har funnet sted gjennom denne.

Hva bruker vi informasjonskapsler og lokalt lagret data til?
Vi bruker lokal lagring av data for å:

Levere og tilpasse tjenestene våre til enheten og nettleseren du bruker
Gi deg relevant og tilpasset innhold
Måle og analysere trafikken på nettsidene

Endringer
Vi kan komme til å gjøre endringer i denne Personvernerklæringen for eksempel som en konsekvens av at vi gjør endringer i oppbyggingen av eller funksjonalitet på nettsiden. Dersom vi gjør vesentlig endringer, vil vi informere om dette på nettsiden.